Меню
ЗНИЖКА -10% НА ЗУБНІ ІМПЛАНТИ
Тільки у червні, діє знижка на установку зубних імплантів.
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Наші переваги
Досвід
Наш лікар-імплантолог, Болілий Ю.Г., має 32 роки досвіду. Він знає всі особливості установки зубних імплантів.
Професіоналізм
Лікар підбирає нашим пацієнтам форму і розмір імпланту, зважаючи на індивідуальні анатомічні особливості кожного пацієнта. Ви можете бути впевнені у найкращому результаті.
Гарантія
Так, як не виключається можливість відторгнення імпланту організмом, ми надаємо гарантію 3 роки і безкоштовно виконуємо заміну штифта, якщо попередній "не прижився".
Болілий Юрій Григорович
лікар-хірург вищої категорії, імплантолог
Наш найдосвідченіший лікар-стоматолог. Проводить повний цикл імплантації зубів. Має 32 роки стажу. Із особливостей ведення прийому пацієнтів, Юрій Григорович завжди налагоджує особистий контакт, розповідає історії, поки не подіє анестезія і пацієнт не розслабиться. Будь-яка стоматологічна маніпуляція проходить легко і позитивно. Важко собі уявити такий прийом у стоматлога? Але так воно і є. Найчастіша його характеристика з вуст пацієнтів - "Завжди усміхнений професіонал своєї справи"
Процедура установки зубного імпланту
1
Імплантат
титановий гвинт, який імплантується в щелепу хірургічним шляхом
2
Абатмент
приєднується до гвинта після періоду приживлення
3
Коронка
метало-керамічна конструкція по формі зуба
1. Вживлення титанового штифта (штучного кореня зуба) в щелепну кістку. Процедура проводиться під місцевим наркозом і в середньому триває 50 хвилин. У разі втрати зуба задовго до прийняття рішення про імплантацію, необхідно попередньо провести хірургічні операції по відновленню кісткової тканини. Необхідно пам'ятати, що установка імплантату - це індивідуальна процедура, і лікар-стоматолог може проводити додаткові маніпуляції (вживлення остеопластических матеріалів, використання мембран і т.д.) для максимальної надійності імплантату.
2. Установка абатменту (сполучної ланки між титановим гвинтом і коронкою) відбувається шляхом видалення заглушок з імплантату, які служили захистом під час його приживлення до щелепи пацієнта і вгвинчуванням абатменту.
3. Ортопедична складова процесу імплантації має на увазі кріплення коронки, знімного або мостовидного протеза на вже встановлений гвинт.
Питання-Відповідь
  • Як довго прослужить імплантат?
    Все залежить від належного догляду (підтримання гігієни зубної порожнини, регулярні огляди у стоматолога, навантаження на імплантат) і якості виконання ортопедичної частини конструкції. При дотриманні всіх рекомендацій лікаря, термін служби складає більше 15 років.
  • Які рекомендації після проведення хірургічних операцій?
    Для того, що б не травмувати кістку та ясна, а також уникнути сильних навантажень на імплантат, перший час краще харчуватись "м'якими" продуктами (напої, перебита в блендері їжа).
  • Скільки часу імплантат приживається до щелепи і як?
    Всі гвинти для імплантації виготовлені з титану. Він має властивість з'єднаються з кістковою тканиною шляхом остеоінтеграції. Даний процес в середньому проходить за 2-6 місяців. Варто пам'ятати, що установка зубного імпланта – це серйозна хірургічна маніпуляція. Необхідно зважити всі переваги і ризики для прийняття оптимального рішення.
Стоматологічна клініка Алтея
бул. Незалежності, 17, Бровари
Робочий час: пн-пт 8.00-21.00, сб-нд 9.00-20.00